Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Balón smutný, neutrální, veselý

Balón smutný, neutrální, veselý

Razítka smajlíci jako tři nafukovací balóny. Tiskátka v sadě pro děti obsahují razítko balón smutný, razítko balón neutrální a razítko balón veselý. Každé tiskátko je dřevěné a má rozměr 30 mm x 30 mm.

Více detailů


165,00 Kč

ET10

Razítka balón smajlík

Sada tří dřevěných tiskátek s motivem nafukovacího balónku. Autorkou předlohy pro tiskátka je Eva Vitásková.

Na tiskátcích je vyobrazen usmívající se nafukovací balónek, balónek s neutrálním výrazem a nafukovací balónek se smutným pohledem. Tiskátka lze využít při výuce k hodnocení a motivaci dětí ve školkách a na prvním stupni základních škol.

Tiskátka jsou určena pro učitele, vychovatele i rodiči. Využití razítek smajlíků na balónech je nejčastější zejména v oblasti hodnocení a motivace dětí založené na nenásilné a hravé formě.

Tip: Na list papíru namalujte tabulku a společně s dítětem vepište jeho úkoly a povinnosti. Poté je pomocí usměvavého, neutrálního či  smutného balónku společně s dítětem zhodnoťte. Každé dítě rádo uvidí co nejvíce usměvavých balónků, které získá za plnění svých povinností.

Na tvorbě těchto motivačních razítek s námi konzultačně spolupracovali vysokoškolští učitelé, odborníci z oblasti vývojové psychologie a pedagogické psychologie.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek