Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Rozpustilé noty smajlíci

Rozpustilé noty smajlíci

Rozpustilé noty - smajlíci z hudebních not pro milé oceňování kladnou, neutrální či zápornou notou. Dětská razítka o šířce 20 mm s originálními ručně kreslenými notami z nichž srší ta pravá kulišárna.

Více detailů


49,00 Kč

ET05

Rozpustilá razítka s notami

Originální rozpustilé noty s jedinečným rukopisem kreslířky Evy Vitáskové potěší děti při hře ve školce či školní družině stejně tak jako při výuce ve škole nebo v zájmovém kroužku.

Noty byly navrženy tak, aby dokázaly děti emočně oslovit. Výrazné asymetrické oči přitahují pozornost dítěte, které v tváři noty lehce zachytí sdělované hodnocení. Neformálnost hodnocení je podtržena specifickým výrazným spodním rtem. Ten odpoutá pozornost dítěte od toho, že je pomocí razítka hodnoceno, čímž sníží hladinu stresu obvyklého při hodnotících situacích. Zároveň svou nápadností zvýrazňuje mimický výraz noty.

Sada rozpustilých not

Tato sada razítek obsahuje tři kusy tiskátek: dřevěné tiskátko s veselou rozpustilou notou, dřevěné tiskátko zobrazující neutrálně se tvářící rozpustilou notu, dřevěné tiskátko se zamračenou notou s rozpustilým výrazem.

Na tvorbě těchto motivačních razítek s námi konzultačně spolupracovali vysokoškolští učitelé, odborníci z oblasti vývojové psychologie a pedagogické psychologie.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek