Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Tužka usměvavá, neutrální a zamračená

Tužka usměvavá, neutrální a zamračená

Tužka usměvavá, neutrální a zamračená tvoří sadu tří razítek s motivačními smajlíky v podobě tužky. Dřevěná razítka s tužkou mají velikost 30 x 30 mm.

Více detailů


165,00 Kč

ET02

Razítka tužky

Razítka tužky jsou tvořena sadou tří dřevěných tiskátek s motivačními smajlíky zobrazujícími usměvavou tužku, neutrální tužku a zamračenou tužku. Smajlíci v podobě tužky jsou originální motivační pomůckou pro učitele. Sadu tužek nakreslila Eva Vitásková.

Usměvavá tužka

Razítko usměvavá tužka koulí očima, skáče radostí a má radostně zdvižené obě ruce. Toto tiskátko vyjadřuje jednoznačné pozitivní ohodnocení povzbuzující školáka k dalšímu podobně kvalitnímu výkonu.

Neutrální tužka

Razítko neutrální tužka je mírně rozpačité - ani naštvané, ani rozradostněné - stojí vzpřímeně, má mírně přivřené oči a jednou rukou se škrábe na hlavě. Z tohoto tiskátka je cítit jistá průměrnost dosaženého výsledku, který ani nenadchne ani neurazí. I průměrně důvtipný školák z tohoto smajlíka pochopí, že není negativně hodnocen, ale že i přesto se od něj očekává jistá míra zlepšení.

Zamračená tužka

Razítko zamračená tužka má nepatrně ztupený hrot, zamračený obličej s vážným pohledem a ruce v bok. Pro dítě je toto razítko ztělesněním káravého pohledu, který jasně říká, že je potřeba na sobě doopravdy zapracovat.

Hodnocení smajlíky

Na tvorbě těchto motivačních razítek s námi konzultačně spolupracovali vysokoškolští učitelé, odborníci z oblasti vývojové psychologie a pedagogické psychologie.

Výhodou třísložkové sady je také skutečnost, že i u opravdu slabších dětí lze ze zamračeného smajlíka postoupit alespoň na neutrálního, který je v takovém případě slabšími dětmi vnímán pozitivně a lze jej používat i při malých náznacích zlepšení, aniž by toto ocenění vnímaly ostatní děti jako nespravedlivé, jsou-li rozdíly mezi dětmi skutečně výrazné.

Jsou-li naopak děti v jedné skupině (třídě) naopak velmi vyrovnané, pak lze třísložkovou sadu smajlíků snadno přizpůsobit i k rozlišení hodnocení např. udělováním kombinací dvou až tří smajlíků.

např.:

:-) + :-) + :-) = výborně s hvězdičkou a navíc pomáhal ostatním

:-) + :-) = výborně s hvězdičkou

:-) = výborně

:-) + :-| = chvalitebně

:-| = dobře

:-| + :-( = dostatečně

:-( = nedostatečně

Případně lze smajlíky snadno kombinovat s jinými hodnotícími razítky.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek