Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Veselý smajlík - samonamáčecí razítko

Veselý smajlík - samonamáčecí razítko

Samonamáčecí razítko veselý smajlík. Tiskátko s motivem usměvavého, veselého smajlíka v provedení na samonamáčecím razítku.

Více detailů


184,00 Kč

R27S

Samonamáčecí razítko smajlík

Samonamáčecí razítko smajlík je odpovědí na požadavky některých učitelek a učitelů základních škol, kteří projevili zájem o toto praktické řešení často využívaného školního razítka určeného k pozitivní motivaci žáků prvního stupně základních škol a předškoláků v mateřských školách.

Samonamáčecí razítka

Samonamáčecí razítka usnadňují a urychlují práci, zejména při hromadném hodnocení dětských prací. Výhodou samonamáčecích razítek je také snížení rizika zašpinění.

Usměvavý smajlík

Všichni ho znají a všichni ho mají rádi, kdo je to? :) - Tak by mohla znít hádanka, jejíž správná odpověď zní: veselý smajlík :-).

Kolem přelomu tisíciletí jej znala ještě menšina obyvatel, dnes jej zná snad každý. Rozvoj smajlík a dalších emotikon přinesla zejména mobilní komunikace pomocí SMS a chatování na internetu. Později smajlíci pronikli daleko za hranice elektronické komunikace. Souvisí to především s univerzálností jejich sdělení, které je jednoznačně srozumitelné nejen napříč generacemi, ale i kulturami.

V poslední době narůstá zájem o samonamáčecí razítka se smajlíky také ze strany příznivců geocachingu. Keškaři (GPS hledači skrytých pokladů zvaných kešky) je používají k podpisu na papírek přiložený ke kešce.

Školní razítko se smalíkem

Primárně jsou tato razítka určena různým školním, výchovným a vzdělávacím institucím - a samozřejmě také pro rodiče mladších dětí, kteří rádi používají moderní výukové metody a podpůrné prostředky výchovy a vzdělávání. Vaší fantazii však nikdo meze neklade, razítkujte a tiskátkujte si podle svých přání a potřeb.

 

Pozn.: Nezapomínejte, že pryžová část razítka (ta část, která tiskne vlastní obrázek) nepatří na slunce, respektive nemá být vystavena UV záření po dobu delší, než je nezbytně nutné.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek