Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Razítková poduška 5 x 7 cm

Razítková poduška 5 x 7 cm

Razítková poduška pro razítka a tiskátka určená pro použití s razítkovými barvami. Velikost namáčecí plochy razítkové podušky je 5 x 7 cm.

Více detailů


44,00 Kč

K58

Razítková poduška

Praktická razítková poduška o rozměru 5 cm x 7 cm nezabírá zbytečně místo a přitom dokáže zabezpečit tisk standardní sad pryžových razítek.

Návod k použití razítkové podušky

Otevřeme kryt razítkové podušky. Na polštářek razítkové podušky naneseme inkoust požadované barvy a krátkou chvíli počkáme, než se vstřebá. Inkoust není součástí balení, prodává se samostatně, přičemž v nabídce jsou různé barvy od černé, přes modrou a červenou až po zelenou či fialovou.

V případě, že chceme tisknout vícebarevná razítka, tak je možné různé části razítkové podušky napustit jinak barevnou razítkovou barvou. Pokud chceme tisknout různě barevná razítka, ale pouze jednobarevně, tak je potřeba pro každou barvu mít zvlášť razítkovou podušku.

O výrobci

Razítkové podušky z dílny tradičního dodavatele Koh-i-noor Hardtmund dlouhodobě splňují celosvětově uznávaná kritéria kvality těchto produktů. Společnost působí na trhu se školními a kancelářskými potřebami již od roku 1790, přičemž v současné době patří k hlavním producentů v této oblasti.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek