Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Právní doložka

Ceny zboží

Veškeré ceny v eshopu Razítka a tiskátka na webu tiskatka.cz jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo uvedené ceny měnit. V případě uvedení chybné ceny v eshopu a provedení objednávky zboží za nesprávnou cenu si provozovatel vyhrazuje právo objednávku zrušit, informovat objednatele a cenu zboží neprodleně opravit.

Veškeré obrázky v eshopu jsou pouze ilustrační, uvedené zboží se může lišit od vyobrazení.

Přeprava zboží

Přeprava zboží, s výjimkou osobního odběru, je realizována prostřednictvím České pošty, s.p. (přepravce), která okamžikem převzetí zásilky za ni přebírá zodpovědnost. Zásilku přepravci předáváme zabalenou, čistou, nepoškozenou. Každá zásilka je pojištěna. V případě, že by zásilka byla přepravcem předávána v jakkoli poškozeném stavu, je potřeba při převzetí nebo co nejdříve po otevření u přepravce neprodleně uplatnit námitku, na základě které bude věc v souladu s podmínkami přepravce vyřízena ke spokojenosti všech zúčastněných.

Autorská práva

Veškeré texty, loga a obrázky zboží v tomto internetovém obchodě jsou chráněna zákonem č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon).

Berte na vědomí, že drobné úpravy textu nebo obrázku neznamenají zánik autorských práv.

 


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek