Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Nevzdávej se a bojuj - humorné motivační razítko

Nevzdávej se a bojuj - humorné motivační razítko

Nevzdávej se a bojuj - humorné motivační razítko. Slon na razítku k motivaci školních žáků a žákyň. Tiskátko se slonem povzbuzujícím k další snaze navzdory aktuálnímu ne zcela úspěšnému pokusu o dobrý výkon. Dřevěné razítko měří 30 x 30 mm.

Více detailů


59,00 Kč

R16

Slon na razítku

Slon v boxerských rukavicích na humorném motivačním razítku od výtvarníka R. Pilgra. Dřevěné razítko se slonem je určeno k povzbuzení žáka po jednorázovém neúspěchu.

V moderním pojetí pedagogiky je každý školní neúspěch chápán jako jednorázové selhání, které lze při vhodné motivaci překonat a dosáhnout uspokojivého hodnocení. Vycházíme-li při výuce z aktuálních psychologických poznatků o výchově a výuce mladších školních dětí, pak kromě pravidla "chválit při úspěchu" (upevňovat žádoucí chování) obratně využíváme i pravidlo "povzbudit při neúspěchu" (nedopustit rezignaci žáka).

Razítko s boxujícím slonem říkajícím "Nevzdávej se a bojuj" je vhodným prostředkem jak méně úspěšnému dítěti pomoci překonat negativní myšlenkové schéma, které jej demotivovalo a vedlo jej k utvrzování ve vlastním nízkém sebehodnocení, které brání dítěti v dalším rozvoji, neboť nabourává jeho radost z učení, která bývá u úspěšnějších spolužáků podporována odměnou (chválením) za dobrý výkon.

Podpoření žáka navzdory konkrétnímu nezdaru je nejlepší cestou jak jej dovést k lepšímu výsledku a především také k radosti z každého vlastního zlepšení, které je koneckonců tou nejlepší vizitkou dobrého učitele.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek