Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Pěkná úprava - humorné motivační razítko

Pěkná úprava - humorné motivační razítko

Pěkná úprava - humorné motivační razítko chválící pěknou úpravu psaní, rozvržení a členění textu. Razítko Pěkná úprava má rozměr tiskátka 30 x 30 mm.

Více detailů


59,00 Kč

R09

Razítko Pěkná úprava

Na razítku je nápis Pěkná úprava a obrázek panáčka našlapujícího si s velikou tužkou v ruce. Tužku s panáčkem velmi pěkně ztvárnil výtvarník R. Pilg, který je autorem předlohy pro toto tiskátko.

Pěkná úprava je tradičně velmi oceňovaná schopnost dětí ve škole. Pěknou úpravu mají rádi rodiče i učitelé dětí a ostatně i děti sami, tím spíš, jsou-li navíc ve snaze o pěknou úpravu vhodně podporovány motivačními prostředky. Pěkná úprava při psaní a kreslení usnadňuje dětem učení se z vlastních poznámek. Učitelům pěkná úprava v sešitě dítěte dává najevo jeho zájem o předmět, doprovázený schopností vhodně si uspořádat přijímané informace o učivu. Rodičům pak pěkná úprava v sešitě jejich potomka zprostředkovává informaci o škole, o tom, zda učitel jejich dítě motivuje k uspořádání si učiva, což usnadňuje i jeho pochopení a naučení, ale také tím rodiče dostávají informaci o tom, že jejich potomka daný předmět baví a že jej pro něj učitel dokázal nadchnout.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek