Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Chce to více snahy - humorné motivační razítko

Chce to více snahy - humorné motivační razítko

Chce to více snahy - humorné motivační razítko s prasátkem na dřevěném razítku pro školy. Tiskátko má rozměr 30 x 30 mm.

Více detailů


59,00 Kč

R02

Tiskátko s motivem prasátka

Prasátko bývá v naší zeměpisné šířce spojeno s něčím nedokonalým a spíše líným, přičemž této asociace využívá i toto motivační razítko s čuníkem.

Autorem kreslené předlohy je výtvarník R. Pilgr, který zde zřejmě vychází z lidového rčení o osobě člověka, který je znám svou leností, jež se podobá lenosti domácího vepříka. Na razítku je však prasátko podáváno v opačném, pozitivním významu. Obrázek hodnocenému žákovi sděluje: "Měl by ses více snažit, aby o tobě ostatní nemohli říkat, že jsi líný jako vepř domácí".

Více snahy

Rozvalené ušaté prase na razítku je udělováno po té, co hodnocený žák podal výkon, který rozhodně nepatří mezi jeho nejlepší, a zároveň jsou zde jisté známky toho, že žák vědomě nedostatečně usiloval o to, aby se předvedl jak nejlépe to jde dle svých možností a schopností.

Motivace změnou postojů

Tiskátko s prasátkem je řazeno do kategorie motivačních razítek. Má za cíl podílet se na změně aktuálních postojů žáka souvisejících s momentální nedostatečnou snahou. Žáci zpravidla podvědomě velmi dobře odhadnou význam tohoto tiskátka i očekávání s ním související. Požadovaná změna v aktuálním přístupu žáka je navíc i explicitně vyjádřena pomocí jednoznačného doprovodného textu: Chce to více snahy!

Snadné použití razítka

Tiskátko je dřevěné a je vytvořeno tak, že po hmatu bez nutnosti oční kontroly je tisknuto správně, nikoli vzhůru nohama nebo na ležato.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek