Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Sada humorných motivačních razítek

Sada humorných motivačních razítek

Humorná motivační razítka a tiskátka v sadě 16 kreslených humorných motivačních razítek pro děti od výtvarníka R. Pilgra.

Více detailů

Sleva!
689,00 Kč

718,00 Kč

R17

Sada humorných motivačních razítek se skládá z 16 kusů kreslených motivačních tiskátek s obrázkem i slovním vyjádřením. Sada je určena k motivaci dětí při hodnocení jejich práce. Tato motivační tiskátka obsahují také krátký text a jsou vhodná i pro starší děti.

Každé z tiskátek v sadě má rozměr 30 mm x 30 mm.

V sadě jsou zahrnuta motivační razítka a tiskátka, která nabízíme i samostatně pod referenčními čísly R01 až R16. Obrázky na humorná motivační tiskátka navrhl výtvarník R. Pilgr.

Sada obsahuje následující tiskátka:

 • motivační razítko Ber to s humorem! - na tiskátku je vyobrazen šašek s rolničkami, který má velký nos a legrační puntičkovaný oblek. Zlehčí drobný neúspěch nebo zdánlivě nepříznivou situaci.
 • motivační razítko Chce to více snahy! - tiskátko zobrazuje líného čuníka a je upozorněním na potřebu přidat a zlepšit výkon nad dosavadní úroveň.
 • motivační razítko Nedáváš pozor! - na tiskátku je postava s lupou, která hledá na stránce, kde asi zrovna je to, co se právě probírá
 • motivační razítko Pilný, pilná - pěkné motivační tiskátko s pilnou včelkou opylující kvítek poznání. Razítko s včelkou vždy potěší a děti se jím rády chlubí spolužákům i rodičům.
 • motivační razítko Skokan třídy - otiskne skokana, který udělal opravdový pokrok a zlepšil se více než ostatní. Dokáže ocenit snahu a pokrok.
 • motivační razítko To zvládneš! - tiskátko se zamotaným hadem, který stojí před úkolem rozmotat se a vyřešit aktuální obtížnou situaci. Ukáže dítěti naši důvěru v něj a v jeho schopnosti a odhodlání.
 • motivační razítko Napomenutí - kárající policista se zdviženým ukazovákem dokáže říct jasné ne. Při vymezování hranic chování dítěte pomůže s důsledným a přitom nenásilným vyjádřením nespokojenosti s dodržováním povinností nebo kázně dítěte.
 • motivační razítko Nepopichuj! - kaktus plný trnů na motivačním tiskátku nastaví zrcadlo nezbedníkovi, který na sebe upozorňuje popichováním ostatních.
 • motivační razítko Pěkná úprava - človíček na tiskátku hrdě nese tužku jako odměnu pro ty, jež se ji naučili ovládat a s její pomocí tvořit úhledné, čitelné písmo.
 • motivační razítko Šlápni na plyn! - humorné tiskátko se šnekem valícím se šnečím tempem.
 • motivační razítko Nic moc!? - zamračená postavička na razítku dává jasně najevo otazník nad nedostatečným výkonem. Do příště je potřeba se zlepšit.
 • motivační razítko Super! - motivační tiskátko s pochvalou. Pochvala vždy potěší, děti mají rády ocenění a chtějí si je zasloužit a pak se jimi chlubit.
 • motivační razítko Piš lépe! - motivační tiskátko s černou kaňkou rozprsklou na papíře. Psaní není jednoduché, ale vždy je poznat kdo se snaží více a kdo méně. Děti to však sami na sobě mnohdy nepoznají a potřebují zpětnou vazbu.
 • motivační razítko Vzepni se k výkonu! - tiskátko s želvou padající únavou. I když máme pocit, že jsme na pokraji sil, tak jich za běžných podmínek vždy ještě máme dostatek. Empatická želva ví, co je to vyčerpání, přesto jde dál a ráda podpoří i malého školáka.
 • motivační razítko Mysli více na školu! - tiskátko zobrazuje postavičku, která sice drží tužku, ale moc se k práci s ní nemá. Domácí úkoly jsou časově i mentálně náročné, ale na tolik důležité, že je nelze opomíjet. Připomeňte nutnost samostatné práce doma těm, kteří na úkoly ne vždy dostatečně pamatují.
 • motivační razítko Nevzdávej se a bojuj! - tiskátko se slonem v boxerských rukavicích jasně vyzývá k nepodlehnutí situaci. Ani několik po sobě jdoucích neúspěchů neznamená životní tragédii, ale pouze momentální překonatelný neúspěch. Dejte dětem najevo, že jim i přes klopýtnutí stále věříte a ono se vám to příjemně vrátí.

 

 

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek