Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Motivační razítka s rukou

Motivační razítka s rukou

Motivační razítka s rukou ukazují prstovými symboly kde dítě dosáhlo úspěch či v čem se má zlepšit. Sada obsahuje 10 ks razítek o rozměrech 30x30 mm.

Více detailů


429,00 Kč

R40

Motivační razítka s rukou

Motivační razítka jsou pohodlným a efektivním nástrojem učitelů a vychovatelů, kteří využívají poznatky moderní pedagogiky při výchově a vzdělávání předškolních i školních dětí a mládeže.

Sada motivačních razítek s rukou a textem

Sada motivačních razítek obsahuje 10 ks dřevěných tiskátek s gumovou tiskací plochou. Tato motivační razítka jsou uzpůsobena výchovně vzdělávacím potřebám pedagogů a vychovatelů, kteří zamýšlejí přátelskou formou motivovat své svěřence k požadovaným činnostem či k žádoucím projevům chování.

Motivační tiskátka je možné využít při hře i při cíleném rozvoji kognitivních (poznávacích) a sociálních složek osobnosti.

Pochvala, napomenutí, povzbuzení

Motivační razítka v této sadě působí ve všech třech důležitých oblastech: pochvala, napomenutí a povzbuzení. Sada obsahuje deset tiskátek, která lze diferencovaně používat v široké škále situací, se kterými se pedagog či vychovatel může setkat.

Základním principem fungování motivačních razítek je nenásilné a emocionálně účinné působení na dítě.

Pro zvýraznění emocionálního dojmu získaného obdržením příslušného razítka lze doporučit využívat i více razítkových barev inkoustu k vytváření otisků tiskátek. Sdělení, které dítě či žák obdrží pomocí zobrazené neverbální symboliky je účinné samo o sobě, neboť je uzpůsobeno úrovni kognitivních schopností předškolních a mladších školních dětí - v kombinaci s vícero barevnými variantami však lze citlivým pedagogem dovést diferenciaci hodnotícího a motivačního sdělení téměř k dokonalosti.

Obsah sady motivačních tiskátek

Sada obsahuje těchto deset obrázkových tiskátek doplněných doprovodným textem:

  • Motivační tiskátko: Skvělé, jsi jednička. Na tomto motivačním razítku je vyobrazena ruka se sevřenými prsty a zdviženým palcem. Tento neverbální symbol je běžně používán k vyjádření obdivu k podanému výkonu nebo k ocenění něčího chování či jednání.
  • Motivační tiskátko: Probuď se! Nespi! Na tomto motivačním razítku ruka drží zvoneček, který je dodnes i na digitálních elektrických budících používán jako symbol pro buzení.
  • Motivační tiskátko: Nejrychlejší, nejšikovnější. Na tomto motivačním razítku je zobrazena ruka se dvěma zdviženými prsty ve tvaru písmene V jako vítězství.
  • Motivační tiskátko: Napomenutí, nezlob! Na tomto motivačním razítku je zobrazen zdvižený ukazováček na ruce otočené malíčkovou hranou k adresátovi sdělení, což je typický neverbální symbol užívaný k napomenutí či výstraze, která slouží k odrazení od pokračování v nežádoucím chování.
  • Motivační tiskátko: Na to se nedá dívat! Na tomto motivačním razítku ruka zakrývá obličej, respektive oči na něčí hlavě. Symbolika zakrývání očí odkazuje k vnitřnímu nesouhlasu se sledovaným děním či dokonce až k výrazné lítosti nad průběhem pozorované události.
  • Motivační tiskátko: Pochvala. Na tomto motivačním razítku je předávána usměvavá květina, která je výrazem upřímného ocenění od spřízněné osoby.
  • Motivační tiskátko: Dávej pozor! Na tomto motivačním razítku je zobrazena ruka se zdviženým ukazováčkem na ruce ukazující dlaň, což v neverbální terminologii jedinci sděluje, že by měl přibrzdit a jednat cílevědoměji.
  • Motivační tiskátko: Super, zasloužíš odměnu. Na tomto motivačním razítku ruka předává sluníčkový metál na stuze. Symbolika připomíná ocenění udělovaná za významné společensky prospěšné činy.
  • Motivační tiskátko: Jsi šikula. Na tomto motivačním razítku je na prstu ruky usměvavá beruška, která přátelsky mává adresátovi. Beruška je obecně zejména pro předškolní děti přijímána velmi pozitivně.
  • Motivační tiskátko: Chválím. Na tomto motivačním razítku na prstu ruky sedí včelka, která drží kyblíčky s pylem. Včela je obecně silným symbolem pilnosti.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek