Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Sněhulák - sada hodnotících razítek

Sněhulák - sada hodnotících razítek

Sněhulák - sada hodnotících razítek s číselným školním hodnocením a obrázkem sněhuláka s motýlkem. Sada tiskátek razítek s motivem sněhuláka  obsahuje 5 tiskátek o rozměru 30 x 30 mm.

Více detailů


255,00 Kč

R108

Hodnotící tiskátka s obrázkovým motivem, na kterém je vyobrazen sněhulák - známý panáček postavený ze tří sněhových koulí. Zejména pro zimní období kolem Vánoc jsme pro Vás připravili tématická hodnotící tiskátka. Zimu má u nás téměř každý spojenou se sněhem a stavěním sněhuláků.

V sadě tiskátek s motivem sněhuláka naleznete pět dřevěných tiskátek. Velikost jednoho tiskátka je 30x30 mm. Motiv sněhuláka je zde doplněn o číslici, která jednoznačně určí stupeň hodnocení dítěte, podle klasického hodnocení používaného ve školách. Na obrázcích naleznete smějícího se a spokojeného sněhuláka s číslicí 1, usmívajícího se sněhuláka s číslicí 2, sněhuláka s čislicí 3, který se nesměje, nemračí, nepláče, ale jen kouká a dále tiskátka s pomalu tajícími sněhuláky, kteří se spíše mračí s číslicemi 4, 5. Každé dítě bude rádo když uvidí jen usměvavého a spokojeného sněhuláka, ale dokáže přijmout i tajícího sněhuláka naznačujícího potřebu vylepšit hodnocený výkon. Tiskátka je možné využít zejména k hodnocení dětí na nižším stupni školských zařízení.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek