Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Opice - sada hodnotících razítek

Opice - sada hodnotících razítek

Opice - sada hodnotících razítek obsahuje malá dětská tiskátka s opicí vyjadřující hodnocení dětí. Sada obsahuje pět tiskátek s motivem opice o rozměru 30 x 30 mm.

Více detailů


255,00 Kč

R107

Razítka opice

Sada tiskátek s motivem hlavy opice. Opice byla vybrána jako zvíře, které je díky svému chování a stavbě těla nejvíce podobné člověku. Z obrázků na razítkách, které naleznete v této sadě hodnotících tiskátek, je díky mimice opice na první pohled zřejmé, jaké je ohodnocení podaného výkonu.

Na prvním z pěti obrázků je smějící se, spokojený opičák. Díky úsměvavému výrazu opičáka si každé dítě snadno dovodí, že výkon za který je hodnoceno byl výborný. Na druhém tiskátku je opičák, který se sice usmívá, ale není to ten rozzářený úsměv jako u prvního razítka. Toto tiskátko se hodí k hodnocení výkonu, který byl velmi dobrý nikoliv však výborný. Tiskátko s motivem opice, která se ani nesměje ani nemračí lze výhodně využít k hodnocení výkonu, který byl dobrý. Škoda, že se opice už neusmívá, každý přece chce mít v sešitku usměvavého opičáka. Právě úsměv je v tomto případě motivací pro děti. Další dvě tiskátka vyobrazují hlavu opice, která je spíše zamračená až naštvaná. Tato tiskátka by měla být využita jen v případě, že je výkon dítěte opravdu špatný. Tiskátka jsou vhodná k hodnocení a motivací dětí nižšího školního věku. Motiv tiskátek je doplněn číslicí, která jednoznačně určuje stupeň hodnocení. Tiskátka jsou dodávána v provedení o velikosti 30 x 30 mm. Tiskátka jsou dřevěná.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek