Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Sova - hodnotící razítka

Sova - hodnotící razítka

Sova - hodnotící razítka v sadě. Razítko sova otiskující kreslený obrázek sovy z dřevěných tiskátek o rozměru 30 x 30 mm.

Více detailů


255,00 Kč

R106

Razítko sova

Dřevěná hodnotící razítka v sadě pěti tiskátek s obrázkem sovy a číslicí jedna až pět. Motiv sovy je oblíben zřejmě proto, že je tradičně spjat se školstvím a vzděláváním. Sova je všeobecně chápána jako symbol moudrosti, což ji v nabídce hodnotících razítek řadí k obecně populárním.

Sova pálená patří k nejrozšířenějším ptákům na světě a vyskytuje se i v České republice.

Moudrá sova

Razítka a tiskátka s moudrou sovou mají tu výhodu, že při hodnocení zahrnují pozitivní motivaci. Je toho dosáhnuto tím, že jak v případě výborných hodnocení, tak i u nepříznivých hodnocení, je vždy v podtextu vnímána sova se svým archetypálním poselstvím, které moudrost nejen symbolizuje, ale také ji prezentuje jako žádoucí hodnotu.

Razítko s pětkou obsahující i obrázek sovy tedy dítěti neříká "Ty jsi pětkař a na víc nemáš", ale sděluje mu "Tentokrát jsi od symbolu moudrosti daleko, snaž se mu svou pílí přiblížit". Přičemž tento druh sdělení hodnocení dítěti je vskutku žádoucí, nefrustruje jej a i přes sdělení oznamující aktuální neúspěch je dítěti oznamován i pozitivní cíl, kterého může dosáhnout.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek