Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Myška - sada hodnotících razítek

Myška - sada hodnotících razítek

Myška - sada hodnotících razítek s motivem myšáka. Dřevěná tiskátka pro učitele a vychovatele dětí v sadě 5 tiskátek o rozměru 30 x 30 mm.

Více detailů


255,00 Kč

R85

Razítka s motivem hlavy myšky

Tiskátka v této sadě hodnotících razítek mají jako základní motiv zobrazenu kreslenou hlavu s obličejem myšky (myšáka) mimicky vyjadřujícím příslušný stupeň emoce.

Sada tiskátek se skládá z pěti dřevěných tiskátek, která slouží k hodnocení a motivaci dětí. Každé z tiskátek odpovídá určitému stupni hodnocení.

Tiskátka jsou určena pro hodnocení dětí nenásilnou formou a myška-zvířátko jim v tomto případě ukazuje jak byly šikovné nebo že je potřeba se příště více snažit. Myška využívá své mimiky k vyjádření hodnocení dítěte učitelem. Usmívající se myška slouží k hodnocení dítěte, které dosáhlo výborného výsledku. Dále v sadě naleznete další čtyři tiskátka. Sada tak pokrývá celou škálu stupínků hodnocení od výborného po nedostatečný.

Tiskátka v této sadě nejsou doplněna číselným ani slovním hodnocením. Pokud hledáte razítka včetně hodnocení přejděte sem: Myška s hodnotícím textem a číslicemi. Rozměr jednotlivého tiskátka je 30x30 mm.

Pro tento výrobek zde v současné chvíli nejsou zobrazeny žádné zákaznické komentáře.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek