Smajlík
Smajlík a jiná dřevěná tiskátka a razítka s různými motivy.

Poznávací tiskátka - sada I.

Poznávací tiskátka - sada I.

Sada tiskátek na poznávací značky nejen pro mateřské školy. Poznávací tiskátka k výrobě značek pro děti. Sada obsahuje 40 kusů dřevěných tiskátek.

Více detailů


877,00 Kč

T92

Poznávací tiskátka pro mateřské školy

Sada tiskátek s poznávacími značkami, které jsou pro děti snadno zapamatovatelné, jednoduché a oblíbené. Poznávací razítka v sadě pro mateřské školy mají rozměr každého razítka 35 x 35 mm.

Sada poznávací tiskátka je, často v kombinaci se sadou poznávacích nálepek, využívána v mateřských školách pro odlišení předmětů jednotlivých dětí a snadnou orientaci při hledání své skříňky dítětem ve školce.

Sada poznávacích značek je použitelná na výkresy a papír obecně, takže děti si mohou tiskátkem se značkou na razítku snadno podepsat svůj výtvor, např. při kreslící soutěži dětí.

Poznávací razítka tisknou značky i na ručníky, stolky, židličky nebo jiné předměty. Fungují i jako tiskátka na textil. Pro tisknutí na textil je na razítka potřeba použít vhodnou tiskací barvu.

Na tuto první sadu dřevěných poznávacích tiskátek navazuje, kromě zmíněných poznávacích nálepek i druhá sada poznávacích razítek.

Vloženo Komentář
2012-05-31 Lucie .... - kvalitní, dobře opracované a stejně velké špalíky,
- souhlasí rozměr tiskátek s rozměrem nálepek (velikost špalíku odpovídá velikosti otisku - obtisk nemá poloviční velikost),
- dobře zpracovaná pryž - nelepí se, věrohodný otisk,
- cena odpovídá kvalitě,
- rychlé jednání,
- hezky zabalené,
spokojená zákaznice (učitelka) Mgr. Krejčíková

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení registrovaní uživatelé.

Košík  

(prázdný)

Pozn.: Minimální výše objednávky: 120,- Kč za zboží (221,- Kč včetně dopravy).

Novinky

Žádné zboží nebylo přidáno teprve nedávno :)

Razítka

Sady razítek